Energetikai mérnököt keresünk!

Szeretnél dolgozni magyarországi fürdőkomplexum napelemes koncepcióján?

Szívesen kipróbálnád milyen egy bevásárló központ energetikai felülvizsgálatát elkészíteni?

Szeretnél részt venni egy oktatóközpont teljes rekonstrukciójának előkészítésében?
Érdekel hogyan készül egy nagyvállalati audit?

Ha IGEN, akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok
  •  energetikai auditok és tanúsítványok készítése
  •  nagyberuházások energetikai koncepciójának kidolgozása
  •  helyszíni bejárások, épületek felmérése
  •  energetikai jellegű beruházások műszaki menedzselése
  •  szakreferensi tevékenységek
Elvárások
  •  mérnöki diploma vagy folyamatban lévő egyetemi tanulmány műszaki területen
    (építőmérnök, gépészmérnök, energetikai mérnök, építészmérnök)
  •  angol tudás
Előny, de nem feltétel
  •  Tanúsítói, Szakreferensi vagy SZÉS6 jogosultság
  •  Energetikai szoftverek ismerete (Winwatt, Auricon, DesignBuilder)
Amit kínálunk
  •  versenyképes fizetés
  •  fiatalos, lendületes csapat
  •  széleskörű szakmai tapasztalat
  •  fejlődési lehetőség
  •  prémium irodai környezet
Az önéletrajzokat és a jelentkezéseket az alábbi elérhetőségre várjuk: